Oferta produktów kosmetycznych


Proponujemy Państwu profesjonalne kopytka, dłutka, szczypce i radełka do skórek. Produkty oferowane przez nasz ośrodek to gwarancja najwyższej jakości. Zapraszamy do naszego sklepu.

Dwustronne kopytko ze szczypcami

Producent: Niemcy

CENA: 35 PLN

Szczypce do akrylu Profesjonalne kopytko dwustronne ze szczypcami (ściskarka, zaciskarka) produkcji niemieckiej wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Narzędzie służy do odsuwania skórek oraz do kształtowania tunelu (szczypcami) paznokci żelowych i akrylowych zbudowanych na formie. Wysoka jakość wykonania i bardzo duża twardość materiału zapewnia efektywne korzystanie z narzędzia. Szczypce wykonane są ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz spełnia wysokie wymagania jakościowe. Narzędzie ma trwałą i niezawodną jednoelementową konstrukcję. Szczypce przystosowane są do sterylizacji i dezynfekcji. Uchwyt jest radełkowany.

Początek strony Lista produktów


Kopytko łyżeczka

Producent: Niemcy

CENA: 25 PLN

Kopytko łyżeczka Profesjonalne kopytko łyżeczka produkcji niemieckiej wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Narzędzie służy do odsuwania skórek. Duża twardość materiału zapewnia efektywne korzystanie z narzędzia. Kopytko wykonane jest ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz spełnia wysokie wymagania jakościowe. Narzędzie przystosowane jest do sterylizacji i dezynfekcji. Ergonomiczny kształt, pręgowana powierzchnia boczna uchwytu i długość narzędzia zapewnia dobrą chwytność i komfortową pracę.

Początek strony Lista produktów


Kopytko szerokie jednostronne

Producent: Niemcy

CENA: 25 PLN

Kopytko szerokie jednostronne Profesjonalne kopytko szerokie jednostronne produkcji niemieckiej wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Narzędzie służy do odsuwania skórek. Wysoka jakość wykonania i bardzo duża twardość materiału zapewnia efektywne korzystanie z narzędzia. Kopytko przystosowane jest do sterylizacji i dezynfekcji. Ergonomiczny kształt, pręgowana powierzchnia boczna uchwytu i długość narzędzia zapewnia dobrą chwytność i komfortową pracę.

Początek strony Lista produktów


Kopytko szerokie dwustronne

Producent: Niemcy

CENA: 25 PLN

Kopytko szerokie dwustronne Profesjonalne kopytko szerokie dwustronne produkcji niemieckiej wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Narzędzie służy do odsuwania skórek. Wysoka jakość wykonania i bardzo duża twardość materiału zapewnia efektywne korzystanie z narzędzia. Narzędzie ma solidną i niezawodną jednoelementową konstrukcję. Kopytko przystosowane jest do sterylizacji i dezynfekcji. Ergonomiczny kształt, dwie łyżeczki o różnych szerokościach, radełkowana powierzchnia boczna uchwytu i długość narzędzia zapewnia dobrą chwytność i komfortową pracę.

Początek strony Lista produktów


Kopytko małe dwustronne

Producent: Niemcy

CENA: 25 PLN

Kopytko małe dwustronne Profesjonalne kopytko małe dwustronne produkcji niemieckiej wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Narzędzie służy do odsuwania skórek. Wysoka jakość wykonania i bardzo duża twardość materiału zapewnia efektywne korzystanie z narzędzia. Kopytko wykonane jest ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz spełnia wysokie wymagania jakościowe. Narzędzie jest odporne na działanie substancji chemicznych. Kopytko przystosowane jest do sterylizacji i dezynfekcji. Ergonomiczny kształt, dwie łyżeczki o różnych kształtach, dwukrotnie radełkowana powierzchnia boczna uchwytu i długość narzędzia zapewnia dobrą chwytność i komfortową pracę.

Początek strony Lista produktów


Dłutko do pedicure

Producent: Niemcy

CENA: 50 PLN

Dłutko do pedicure Profesjonalne dłutko do pedicure produkcji niemieckiej wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Jest to profesjonalne narzędzie podologiczne. Dłutko jest pomocne w usuwaniu odcisków i nagniotów oraz przy korekcji wrastających paznokci. Wysoka jakość wykonania i bardzo duża twardość materiału zapewnia efektywne korzystanie z narzędzia. Narzędzie ma trwałą i niezawodną jednoelementową konstrukcję. Dłutko przystosowane jest do sterylizacji i dezynfekcji. Ergonomiczny kształt, ostra powierzchnia cięcia, wcięcie w powierzchni bocznej uchwytu i długość narzędzia zapewnia dobrą chwytność i komfortową pracę.

Początek strony Lista produktów