Oferta produktów kosmetycznych


Proponujemy Państwu lampy UV do utwardzania masy żelowej oraz do wykonywania manicure hybrydowego. Produkty oferowane przez nasz ośrodek to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Zapraszamy do naszego sklepu.

Profesjonalna Lampa UV z suszarką (36 W)

UV Lamp - Professional Nail Dryer - Type 705

CENA: 150 PLN

Lampa UV z suszarką Profesjonalna lampa UV o mocy 36 W z niezależnie działającą suszarką paznokci. Lampa posiada wbudowany timer, płynną cyfrową regulację czasu utwardzania (do 180 s) oraz wyświetlacz LCD odliczasjący czas do końca procesu utwardzania. Suszarka ma wbudowany wentylator.

Regulowana przesłona zabezpiecza oczy przed szkodliwym działaniem promieniowana ultrafioletowego. Silikonowa podkładka pod rękę. Urządzenie zapewnia szybkie i dokładne wykonanie manicure i pedicure. W zestawie znajdują się 4 kompaktowe świetlówki UV o mocy 9 W każda. Wysoką jakość i bezpieczeństwo w korzystaniu z urządzenia potwierdza europejski certyfikat CE. Zapewniamy 12 miesięczny serwis gwarancyjny.

Początek strony Lista produktów


Profesjonalna tunelowa lampa UV (36 W)

Professional UV Lamp 90 s / 120 s

CENA: 90 PLN

Tunelowa lampa UV Profesjonalna lampa UV o mocy 36 W. Lampa posiada wbudowany timer dla czasów utwardzania 90 s oraz 120 s. Wysuwany spód. Urządzenie zapewnia szybkie i dokładne wykonanie manicure i pedicure. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli używanych w gabinetach stylizacji paznokci.

Tunelowa lampa UV W zestawie znajdują się 4 kompaktowe świetlówki UV o mocy 9 W każda. Lampa posiada bezpiecznik. Wysoką jakość i bezpieczeństwo w korzystaniu z urządzenia potwierdza europejski certyfikat CE. 12 miesięcy gwarancji.

Początek strony Lista produktów