Oferta produktów kosmetycznych


Proponujemy Państwu tarki i zdzieraki do stóp. Produkty oferowane przez nasz ośrodek to gwarancja najwyższej jakości. Zapraszamy do naszego sklepu.

Metalowa tarka do stóp

Producent: Niemcy

CENA: 10 PLN

Metalowa tarka do stóp Metalowa tarka do stóp z solidną plastikową dobrze wyprofilowaną rękojeścią pozwala na skuteczne i szybkie usuwanie najtwardszych partii zrogowaciałego naskórka. Tarka wykonana jest ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz spełnia wysokie wymagania jakościowe. Narzędzie jest bardzo trwałe, a ergonomiczny kształt, zapewnia dobrą chwytność i komfortową pracę.

Początek strony Lista produktów


Zdzierak do pedicure

Producent: Niemcy

CENA: 10 PLN

Zdzierak do pedicure Zdzierak (ścierak) do pedicure z dobrze wyprofilowaną rękojeścią pozwalająca na bardzo skuteczne i szybkie usuwanie zrogowaciałego naskórka w trudnodostępnych miejscach stopy (przestrzenie międzypaliczkowe). Zdzierak jest wykonany ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz spełnia wymagania jakościowe. Narzędzie jest bardzo trwałe i ergonomiczne.

Początek strony Lista produktów


Tarka drewniana do stóp

Producent: Niemcy

CENA: 10 PLN

Drewniana tarka do stóp Rewelacyjna dwustronna tarka do stóp niemieckiej produkcji. Narzędzie wykonane jest z trwałego drewna. Tarka ma dwie gradacje materiału ściernego (strona zdzierająca i strona wygładzająca). Narzędzie może być stosowane w gabinetach pedicure oraz indywidualnie przez klientki w domu.

Początek strony Lista produktów